Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

AKTUÁLNĚ U NÁS

Stránky spolku Ekocentrum - U nás, Volary se vám budou snažit přiblížit vše zajímavé a důležité, co se bude dít v našem městečku Volary a jeho blízkém okolí. Budeme sledovat práci našich zastupitelů a radních, pokusíme se komentovat jednotlivé události a chceme se také aktivně zapojovat do správních řízení, která mohou zásadně ovlivnit stav životního prostředí ve městě a jeho okolí.
 

volary 2017web.jpg
VIMPERK - 14. - 18. 11. 2017 /Třetí ročník festivalu regionální literatury Šumava litera... Tentokrát tak trochu zacílený na literaturu dětskou, nicméně chybět samozřejmě nebude nic, co o Šumavě v posledních letech vyšlo ve všech možných žánrech. Připraven je opět doprovodný program včetně předfestivalového týdne, kdy vás čeká každý den nějaká ta šumavská lahůdka. A tak kdo si chce nakoupit knížky, které mu unikly, nechat si je podepsat od autora a nebo si s ním rovnou dát pivo, nechť si zaškrtne v kalendáři 18. listopad 2017!


ŠUMAVA LITERA 2017 - PROGRAM

šumava litera 2017vimperk.jpg
Kozaklamparnaobalka.jpg
JIŽ V PRODEJI... / V nové elektronicé knize Romana Kozáka najdete výbor novinových sloupků, které psal v letech 2014 – 2016 pro Českobudějovický deník. (foto Miroslav Fiala)


Vydalo
Nakladatelství DriftBooks, Volary
v roce 2017 jako e-knihu No. 20
(pouze v elektronické verzi)

editor: Václav Koblenc
elektronická verze: Jakub Rákosník
foto obálka: Petr Fiala
© Roman Kozák 2014 – 2016

ISBN 978-80-87741-47-4 (ePub)
 

KOUPIT E-KNIHU 

 
Roman Kozák je člověk digitálním věkem téměř netknutý a sociálními sítěmi naprosto nepolíbený. Vězte, že netuší, co je to "tweetnout" a Facebook považuje za jakýsi tajemný druh internetu, který prý na jeho počítači nefunguje. Dotykové hračičky absolutně nesnáší, není mu jasné, kde se berou používaná gesta, a jeho intuice se naprosto míjí s jakýmkoliv intuitivním ovládáním. 

Ostatně i jeho notebook je pro něj terra inkognita. Data a soubory mu záhadně mizí, nebo se objevují v naprosto nečekaném intervalu. Zmáčkne-li „enter“, se zadrženým dechem čeká, jak tento pokyn pochopí jeho svéhlavý stroj. Uložené soubory chodí lovit do divoké džungle vlastního hardisku vybaven buzolou a krabičkou poslední záchrany. Je vlastně docela záhadou, jak se mu nakonec podaří texty na notebooku napsat, uložit a poslat e-mailem do redakce novin, či do nakladatelství. A když už se tento zázrak stane, je naší zásadní starostí texty ochraňovat, protože je téměř stoprocentně jisté, že je Roman podruhé ve zmíněném temném pralese, který bují v nitru jeho počítače, nenajde... :-)
1
Naše stránky můžete podpořit prostřednictvím platební brány paysec - za případný příspěvek děkujeme. o.s. U Nás, Volary
Webmaster © 2007 - 2014 Petr Čmerda, předseda OS U Nás ( e-mail: volaryunas@seznam.cz)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one