Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540
roman kozák volary.jpg
Roman Kozák, volarský písmák, šumavský patriot a také romantický drifter fotografuje s lehkostí a jakoby mimochodem. Fotí to, co běžný člověk každodenně míjí, to co všichni známe, jen se na to neumíme podívat tím správným úhlem pohledu. A když to pak vidíme na jeho fotografiích, říkáme si "jak to, že mě to nenapadlo... jak to, že jsem to neviděl také...""

Já tomu osobně říkám "viditelně skrytá krása". Romanův fotosvět je neuvěřitelnou přehlídkou všednosti, která zkrze jeho objektiv získává status magična. Všechny ty detaily, momenty, obrazy, které my, běžní pozemšťané míjíme bez zájmu, Roman dokáže vidět očima mimoběžníka v čase i realitě.

A já tedy pravím - díky za to...
Návštěvníci Národního parku Šumava se mohou těšit na novou naučnou stezku, na které lze sledovat pomalou, ale unikátní obnovu rašeliniště. Pozemek rašeliniště o rozloze téměř 70 ha patří městu Volary... foto Roman Kozák, Volary
soumarský most 01.jpg
soumarský most 05.jpg
soumarský most 06.jpg
soumarský most 07.jpg
Letošní babí léto se skutečně vydařilo. Úžasné podzimní barvy v kombinaci s letní pohodou najdete na fotografiích Romana Kozáka... (celá galerie)
volary babí léto 01.jpg
volary babí léto 02.jpg
volary babí léto 03.jpg
volary babí léto 04.jpg

Během naší fotosoutěže budeme pro Vaši inspiraci uveřejňovat nesoutěžní snímky spřátelených autorů. První autor - všem jistě známý Roman Kozák - nahlédl do lesa pohledem neotřelým a více než barevným... (celá galerie)

R. Kozák - les...2.jpg
R. Kozák - les...3.jpg
R. Kozák - les...4.jpg
R. Kozák - les...5.jpg
Webmaster © 2007 - 2017 Petr Čmerda ( e-mail: volaryunas@seznam.cz)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one