Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

AKTUÁLNĚ U NÁS

Stránky spolku Ekocentrum - U nás, Volary se vám budou snažit přiblížit vše zajímavé a důležité, co se bude dít v našem městečku Volary a jeho blízkém okolí. Budeme sledovat práci našich zastupitelů a radních, pokusíme se komentovat jednotlivé události a chceme se také aktivně zapojovat do správních řízení, která mohou zásadně ovlivnit stav životního prostředí ve městě a jeho okolí.

DSC_0550.JPG
VOLARSKÝ SEKÁČ 2020 / Umíte kosit? Chcete změřit své síly s ostatními borci? Vítáme každého, kdo má chuť si užít dobrou zábavu při ručním kosení nebo při předvádění tradičních venkovských dovedností. Přihlášky zájemců do soutěže na tel: 723143299 nebo napište na mail: info@knihystehlik.eu .

Spolek Ekocentrum - U Nás Volary a KIC Volary
Vás srdečně zve na 12. ročník závodu v tradičním ručním kosení

VOLARSKÝ SEKÁČ 2020

 

v sobotu 11. 7. 2020 od 9.00 na Maxových loukách 

(ul. Mlýnská vedle plaveckého bazénu)

registrace závodníků od 8.00 hod
závodí se v kategorii muži a ženy 

Závěrečná exhibice: 

Nejlepší muž proti „Křovinátorovi“
souboj ruční práce a stroje...
 
Srdečně zveme všechny příznivce ručního kosení a dobré zábavy

Závodí se s kosami maximálně do délky čepele 95 cm!

Hlavní soutěž bude jen pro kosy do max. délky 95 cm. Protože ale jsou mezi vámi tací, kteří si oblíbili dlouhé kosy (120 cm a výše), uděláme ještě po ukončení hlavní soutěže speciální soutěž, kdy se bude sekat velkými kosami. Takže ti z vás, kteří si chtějí zasoutěžit i velkými kosami, vemte si je s sebou. Myslím si, že to bude zajímavé obohacené sekáčského klání a zároveň v hlavní soutěži se daleko lépe ukáže, kdo je nejlepším sekáčem při sekání kosami srovnatelné velikosti. Těšíme se na vaši účast. 


Mějte se pěkně a doufám, že se ve Volarech potkáme. 
1
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one