Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Máme největší konopné lázně ve střední Evropě

Slavnostni-otevreni-konopne-lazne-Volary (2)-autor-Ladislav_Beran.JPG
Slavnostni-otevreni-konopne-lazne-Volary (4)-autor-Ladislav_Beran.JPG
Největší konopné lázně ve středoevropském regionu jsou v provozu oficiálně od pátku 4. října 2013. Situovány jsou v nově otevřeném a zmodernizovaném hotelu Bobík, který tím zahajuje plnohodnotný provoz. K domácímu minipivovaru, hotelové ubytovací části a městské galerii tak přibyly moderní hotelové lázně.

Lidé si zde budou moci dopřát rašelinové i konopné zábaly, či koupele v konopném oleji. Produkty bude dodávat tuzemská společnost Carun Pharmacy, výrobce populárních konopných prostředků značky Carun. Slavnostní přestřižení pásky proběhlo za účasti vrcholných představitelů města Volary, médií a dalších hostů, a lázně jsou tak již momentálně plně k dispozici veřejnosti.

Jsem rád, že jsem mohl být součástí oné "pozitivní vlny", která do Volar přivedla projekt malého "rodinného" hotelu na bázi regionální gastronomie a dnes poměrně vizionářského produktu, jako je právě znovuobjevené konopí… Poděkování si zaslouží všichni zastupupitelé napříč politickým spektrem, protože shoda a podpora z jejich řad byla důležitým faktorem, proč se celý projekt povedl. Poděkování si zaslouží celé vedení města v čele se starostkou Martinou Pospíšilovou, na jejichž bedrech spočívala největší tíha samotné realizace. A zvláště chci poděkovat současnému jednateli hotelu, radnímu, řediteli ZUŠ a zároveň také výtvarníkovi a předsedovi Asociace jihočeských výtvarníků Mgr Vítu Pavlíkovi za velký podíl na tom, jakou náš hotel dostal celkovou podobu a věřím, že bude pod jeho vedení nadále vzkvétat a prosperovat.

Poděkování ale samozřejmě patří všem volarským občanům, kteří nám umožnili tuto myšlenku zrealizovat a jejichž tichou podporu jsme cítili v zádech. Věřím, že zejména jim hotel přinese možnost vyžití a to jak prostřednictvím kvalitní gastronomie, lázeňských procedur, nebo kultury, kterou do města přivede nová městská galerie.

Petr Čmerda, předseda o.s. U Nás a zastupitel města Volary
_DSC1167.JPG
volary - konopné lázně.jpg
Konopne-lazne-Volary (4).jpg
Konopne-lazne-Volary (19)-autor-Ladislav-Beran.jpg
Konopne-lazne-Volary (5).jpg
Konopne-lazne-Volary (32).jpg
Konopne-lazne-Volary (2).jpg
Konopne-lazne-Volary (6).jpg
Konopne-lazne-Volary (12).jpg
Konopne-lazne-Volary (14).jpg
31.01.2014 15:44:07
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one