Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Rozhodli jsme se, že vám na těchto stránkách přineseme odkazy na tiskoviny, které jsou vydávány v našem okolí - tedy samozřejmě pouze na ty, které jsou dostupné na internetu. Čtěte tedy, pokud vás zajímají informace z okolních obcí či regionů - připadně jen chcete-li porovnat úroveň zpravodajství...

tlampač volarskýMožná máme dnes pocit, že žijeme v éře bleskových informací. V éře bezbřehého internetu, kde je vše zaznamenáno, zaškatulkováno, natočeno, vyfotografováno či on-line přenášeno přes webové kamery. Ano, možná tomu tak je - ale ...
Ale nic se nevyrovná tomu, když se k vůni ranní kávy přidá vůně tiskařské černě a zašustí novinový papír. Přes veškerou digitalizaci jsou prostě noviny rituálem podobným zapálení si dýmky či podvečerní skleničce dobré whisky.
A proč o tom vlastně píši?
PrachaticeOficiální stránky města Prachatice jsou velmi dobré a informací zde najdete "fůru". Radniční list v pdf a dokonce zvukovou podobu Radničního listu najdete ZDE. Zvukovou podobu připravuje redaktor Českého rozhlasu České Budějovice Václav Malina.

 

 

 

Čtvrtletník obecního úřadu Lenora

Odkaz najdete na oficiálních stránkách obce Lenora.


Oficiální stránky městečka Horní Planá jsou krom poměrně slušných a dostatečných informací taktéž plny hezkých fotografií (ovšem autora jsem nenašel). Stránky jsou velmi chytře rozděleny na sekce: turista a občan - takže si najdete info jaké potřebujete.

 

 

 

Zpravodaj města Vimperk - Kompletní archiv nejdete na stránkách města Vimperk:

ARCHIV

Archiv zpravodaje najdete na oficiálních stránkách obce Černá v Pošumaví, krom jiných informací...

 

Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one