Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Proč menhiry a proč ve Volarech

Jistě každého z nás již napadla otázka: Odkud pocházím? Jak to  bylo v dobách dávných? Kdo jsou mí předci? Je vše skutečně tak, jak nám předkládá tzv. oficiální věda? Kdo a proč postavil pyramidy? Kdo a proč stavěl ohromné kamenné chrámy?

Jako téměř neviditelná nit se mezi obecně přijímanou verzí vine příběh zcela jiný, jenž hovoří o zlatém věku lidstva. Který hovoří o úspěšných a vysoce civilizovaných národech. Hérójové, Hyperborejci, Atlanťané a další a další…Budeme někdy znát tuto hlubokou neprobádanou minulost? Není písemných záznamů, není svědků.

Ale vlastně - opravdu není? Já pevně věřím, že se nám jednou podaří objevit, rozluštit a naladit se na hutné vibrace skal, hornin a kamenů. To jsou přeci svědkové dějů starých třeba i miliony let. Kameny se jednou stanou neocenitelnou kronikou lidstva. A to jistě věděli nám neznámí megalitičtí hrdinové a stavitelé. V kamenech, které jsou po celém světě uloženy na posvátných místech do podoby posvátných symbolů je uloženo jejich poselství a čeká až nalezneme ten správný klíč, ten správný kód. Jsou jako obrovské harddisky naplněné triliony gigabajtů dat, komunikující mezi sebou pomocí geomantických sítí a sdílející tak historii lidstva, světa i vesmíru…Možná onen tak úpěnlivě hledaný „kámen mudrců" máme dennodenně před sebou, jen to zatím netušíme... (celý článek)
Proto jsem rád, že právě ve Volarech bude stát jedna částečka této neuvěřitelné kamenné sítě – snad bych se to i odvážil nazvat „geostounet“. A navíc jsem přesvědčen, že sem neomylně patří. Snad tu kdysi i byly kameny mapující náš kraj, ale díky době nevšímavé a kruté k věcem pohansky posvátným zřejmě skončily jako stavební materiál. Kolega Roman Kozák si dal tu práci a pokusil se zmapovat geomantickou síť, která by mohla naším městečkem proudit a jeho zjištění jsou jistě pozoruhodná. Spojíte-li určitá významná historická místa zjistíte, že Volary leží přímo v průsečíku těchto linií. Volary jsou tedy přirozeným lokálním „serverem“ kam se sbíhají informace z okolí, který je však  bohužel dlouhodobě v poruše. A tak jako správní správci sítě musíme s pomocí země, vody, ohně i vzduchu provádět restart a obnovit proudění té úchvatné síly…

Kameny den co den, noc co noc osahávají Volary nehmotnými doteky. Neviditelná energie skenuje auru každého z nás a vše se ripuje do bílé ruly. A snad jednou, naši vzdálení potomci, nebo dokonce jiné civilizace, si přečtou náš dnešní příběh…
volarské menhiry.jpg
05.06.2017 11:43:16
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one