Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Křovinátor napravil svou reputaci

Po minuloroční prohře se slovenským borcem se náš travní démon stáhnul v těžkých depresích zcela do ústraní. Celý podzim strávil tréninkem na podhorských lukách. Odolával silným větrům tramontane v Pyrenejích, zoceloval svou kondičku v chladných Himalajích jako nosič horolezecké výstroje, kosil vysokou trávu jihoamerických pamp aby se nakonec na celou zimu stáhnul do šumavských lesů, kde meditoval, prováděl očistné rituály initi a kalil v ohních ocel nožů svých křovinátorů. Zda tato iniciační cesta přinese, krom zelených vlasů, i kýžený výkon nám měla ukázat letošní exhibice.

Možnost změřit své síly s Křovinátorem získal letošní vítěz mužské kategorie Miroslav Šobr. Borci se utkali opět na ploše 20 x 3 metry. Lítý křovák se na svůj pruh vrhl s takovým křikem, že publikum chvíli váhalo, zda mu jeho stroj náhodou místo sečení neprobíjí. Když pak celý roztřesený skončil svůj návrat na výsluní, byl podroben kontrole antidopingovou komisí a jeho stroj byl odeslán na expertízu, zda přeci jen nevysílá do těla svého majitele nedovolené posilující impulsy. Vše bylo shledáno bez závad.

Výkon Křovinátora byl tedy nakonec uznán, ovšem organizátoři obdrželi protest od představitelů města Volary, zda by se neměl pruh zúžit o metr, aby hendikep pro kosu nebyl tak veliký. O této variantě budeme do příštího roku uvažovat a je tak možné, že náš démon opět upadne do depresí... :-)

.
10.07.2011 12:11:08
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one