Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Březnové kolo soutěže Volarský fotorok 2012

Únorové kolo soutěže je uzavřené a jsme rádi, že se počet soutěžících rozrostl a to dokonce i o fotografa až z Lhenic či fotografku z Prachatic. Celkem se tedy únorového kola účastní devět fotopozorovatelů.

Nosným tématem byl volarský masopust, zajímavé téma si vybral také Antonín Smola - kterak že se žije v zimních Volarech malým opeřencům. Lukáš Smola nahlédl na Volary HDR okem. V dalších fotografiích najdete sníh, mráz, slunce a navzdory zimě i humor... ale také se poprvé objevuje kritika věcí kolem nás. Dva fotografy nezávisle na sebe zaujaly rozbité informační skříňky, které díky vandalům hyzdí centrum města. Nechme se tedy překvapit, které fotografie zaujmou naši porotu.

Soutěžní fotografie najdete ZDE

Březnové kolo přinese zřejmě jarní náladu. Ale to předbíhám. Uzávěrka je 5. dubna a tak je dosti času vymyslet originální pohled na naše město a jeho okolí. Hrát budeme o knihu rockové zpěvačky Patti Smith: Just Kids - Jsou to jen děti. 

Základní podmínkou soutěže je, aby fotografie vznikla skutečně v daném měsíci. Téma není dané. Prostě se dívejte kolem sebe. Ukažte nám svůj pohled na Volary a jeho okolí. Vyfoťte nečekané detaily. Pošlete zajímavé snímky z akcí, kterých se zůčastníte. Vyfoťte sebe či své přátele při zajímavé činnosti. Vyfotografujte ale třeba také to, co se vám nelíbí. Podáte-li to například humornou formou, může i takováto fotografie zaujmout pětičlenou porotu. Na konci roku by nám mohla vzniknout krásná mozaika o životě v našem městečku.
.
09.03.2012 14:22:14
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one