Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Fotosoutěž „Volarský fotorok 2012″ – dubnové kolo končí

ilustr foto u nás volaryJeště zítra (5.5.) máte možnost poslat své fotografie do naší soutěže „Volarský fotorok 2012″. Drobnou změnou, na které se dohodla porota soutěže je, že všechny soutěžní fotografie zveřejníme zároveň, a to po uzávěrce daného kola (s výjimkou našeho facebookového profilu – ZDE). Věříme, že tato drobná úprava vnese do soutěže jakýsi prvek překvapení. Pevně doufáme, že si soutěž zachová prozatimní vzestupnou tendenci co se počtu i kvality snímků týče.

* * *

Občanské sdružení U Nás, Volary vyhlašuje fotosoutěž s názvem „Volarský fotorok 2012″. Soutěž bude mít dvanáct kol, každý měsíc vyhlásíme jednu vítěznou fotografii, která poustoupí do závěrečného finále. Každý měsíc vyhraje jedna fotografie knižní cenu a na konci roku z dvanácti nejlepších vylousujeme TOPFOTO 2012, která vyhraje svému autorovi digitální fotorámeček v hodnotě cca 2000,- Kč

- koukejte se skrze objektiv kolem sebe
- dokumentujte život ve městě
- najděte skrytou krásu Volar a jeho okolí
- vyprávějte příběh

V dubnu hrajeme o knihu autorů Václav Cílek, Vojen Ložek a kol. – Obraz krajiny.

Pochopení krajiny a péče o ni je zároveň péčí o její obyvatele je dlouhodobý proces, ve kterém je nutné uvažovat desítky let dopředu. Každý neuvážený čin zde má dlouhodobé důsledky. Jedním z velkých témat moderní doby je kvalita života, jejíž součástí je kvalita životního prostředí i něco, co se např. v Anglii nazývá „právo na přírodu“. Znamená to, že každý člověk by měl mít možnost se snadno dostat do harmonické a jen málo porušené krajiny a přírody. Proto je dobré si uvědomit, v jak mimořádné zemi žijeme… (anotace nakladatele)

VOLARSKÝ FOTOROK 2012 – Uzávěrka třetího kola je 5. května 2012.

.
05.05.2012 00:37:24
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one