Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Volarský fotorok 2012 - zářijové kolo

foto Jiří PlachýVOLARSKÝ FOTOROK 2012 - SRPEN / Pravidelný rytmus naší fotosoutěže nutí člověka k povzdechnutí: „jak ten čas letí…“. Ano, další měsíc je takříkajíc „fuč“, je konec prázdnin a je konec letní pohody, konec letního tepla. Dny se neúprosně krátí a ranní studená mlha již není letní kuriozitou, ale skutečným poslem podzimu.

Z hlediska fotografa je (alespoň dle mého) právě podzim tím nejhezčím obdobím. Je barevný, je plný kontrastů, sluneční světlo není již tak ostré a vylidněná Šumava začíná být opět zadumaná a magická. Ale zatím ještě neházejme „flintu do žita“, meteorologové slibují krásné babí léto… :-)

V září hrajeme o knihu Denise Learyho - Proč jsme takoví sráči (příručka pro ty, kteří chtějí zůstat tlustí, arogantní, líní a blbí...). Denis Leary (tedy, pardon, DOKTOR Denis Leary), který je ze svých stand up výstupů znám břitkým humorem a jazykem, jenž kadencí připomíná kulomet, se ve své knize z roku 2008 s arogancí a nadhledem sobě vlastními opírá do tlustých, tupých a líných Američanů, do jejich ještě tlustších, tupějších a línějších dětí a kocourů, do církve, politiků a v neposlední řadě do celebrit, které jsou už tak tupé a vymleté drogami, že vám z toho zůstane rozum stát. Uznejte, to by se u nás stát nemohlo... :-)))

Soutěžní fotografie najdete také ZDE
.
07.09.2012 19:38:07
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one