Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Volarský fotorok - lednový vítěz

Miroslav Pecka - 1. místo leden 2012Porota ve složení:

Vít Pavlík (malíř, grafik, fotograf - předseda Asociace jihočeských výtarníků), Roman Kozák (spisovatel, fotograf), Vendulka Crhová (výtvarnice - Ateliér pod Lampou), Alena Příhodová (výroba originálních korálkových šperků a bižuterie, majitelka certifikátu ŠUMAVA originální produkt®) a Petr Čmerda (předseda sdružení U Nás)

vyhlašuje vítěze lednového kola soutěže "Volarský fotorok 2012". Je jím Miroslav Pecka, jehož fotografie získala 10 bodů z 15-ti možných. Každý porotce má totiž možnost ohodnotit tři fotografie bodovým systémem 3 - 2 - 1. Druhé místo získala fotografie Lukáše Smoly (7 bodů) a na třetím místě se umístnila fotografie Ivoše Rolčíka (3 body).

Vítěz získává jako cenu knihu Václava Cílka Krajiny vnější i vnitřní.

Mimo vyhrávajících fotografií stojí za povšimnutí fotografie Ivoše Rolčíka, která je vyfotografovaná z oken právě koupeného hotelu Bobík. Tuto událost bychom vyhlásili jako událost měsíce ledna 2012...

Uzávěrka druhého kola je 5. března 2012! V únoru hrajeme o knihu od polského novináře Mariusze Szczygieła: Gottland.

Každý může zaslat maximálně pět fotografií v měsíci na e-mail: volaryunas@seznam.cz. Fotografie budeme průběžně zveřejňovat na webu našeho sdružení http://volary.vesele.info, kde také najdete podrobná pravidla a o soutěži budeme průběžně informovat na stránkách www.volary.eu a ne našem facebooku/unasvolary.

Základní podmínkou soutěže je, aby fotografie vznikla skutečně v daném měsíci. Téma není dané. Prostě se dívejte kolem sebe. Ukažte nám svůj pohled na Volary a jeho okolí. Vyfoťte nečekané detaily. Pošlete zajímavé snímky z akcí, kterých se zúčastníte. Vyfoťte sebe či své přátele při zajímavé činnosti. Vyfotografujte ale třeba také to, co se vám nelíbí. Podáte-li to například humornou formou, může i takováto fotografie zaujmout pětičlennou porotu. Na konci roku by nám mohla vzniknout krásná mozaika o životě v našem městečku.

- dívejte se skrze objektiv kolem sebe
- dokumentujte život ve městě
- najděte skrytou krásu Volar a jeho okolí
- vyprávějte příběh…

lednové fotografie najdete ZDE
.
11.02.2012 02:26:24
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one