Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Může se hodit

ilustr fotoStřednědobý plán rozvoje sociálních služeb Jihočeského kraje na období 2011 - 2013 byl vytvořen metodou komunitního plánování na základě ustanovení zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v rámci individuálního projektu Jihočeského kraje „Podpora komunitního plánování sociálních služeb v Jihočeském kraji", který je financován prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Tento dokument byl schválen usnesením Zastupitelstva Jihočeského kraje č. 383/2010/ZK-18 ze dne 2. 11. 2010

V souvislosti se Střednědobým plánem rozvoje sociálních služeb Jihočeského kraje na období 2011 - 2013 byl zaměstnanci krajského úřadu, odboru sociálních věcí a zdravotnictví zpracován Průvodce sociálními službami v Jihočeském kraji, kde jsou údaje o poskytovatelích sociálních služeb platné k 15. 10. tohoto roku: ZDE

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, příspěvková organizace kraje, spouští v těchto dnech nový projekt v oblasti lidové kultury. Stala se jím víceúrovňová informační databáze lidových řemesel, tvůrců, produktů, akcí a vzdělávání. Na portálu www.jihoceskaremesla.cz návštěvník nalezne na jednom místě přehled řemeslníků s možností vyhledávání podle jména či daného oboru, dále fotografie produktů a krátký film s prezentací či ukázkami řemesel a folklorních akcí... (celý článek)
Eurofon - Na čísle 800 200 200 od pondělí do pátku v době od 10 do 18 hodin můžete  získat odpovědi na nejrůznější otázky, které vás napadají v souvislosti se členstvím České republiky v Evropské unii. Službu je poskytována zcela zdarma. Volat můžete z pevné linky nebo mobilních telefonů a z celého území ČR... (celá zpráva)

nakl. stehlíkVolarské rodinné nakladatelství Stehlík spustilo svůj e-shop, takže nyní máte možnost nakoupit si knihy nakladatele Ivoše Stehlíka či další tituly většinou z malých a méně známých nakladatelství (jako např. DharmaGaia, Doplněk, Hrad Strakonice, Kant, Karmášek, Krajská knihovna Františka Bartoše, Malvern, Mezera, Pavel Mervart, Rosa, Růže, Stilus, Sursum, Susa, Tichá Byzanc, Vestri, Zdenka Blechová a dalších) v klidu svého domova. Knihy najdete zde: http://www.knihystehlik.eu

Stránky Základní umělecké školy Volary
Současná krize a zvyšující se nezaměstnanost by vás mohla dohnat až k nutnosti půjčit si někde peníze. Ale...! Víte, na jaká rizika se má spotřebitel zaměřit při uzavírání smlouvy o půjčce? Za jakých podmínek můžete odstoupit od smlouvy? Jak řešit případné spory? Lze smluvní závazek předčasně splatit a smlouvu ukončit? A jak se při půjčování zachovat, abyste nakonec třeba nepřišli o vše? Nejen na tyto otázky Vám pomůže najít odpovědi webová stránka: VÁŠ PODPIS, kterou provozuje Sdružení českých spotřebitelů... (celý článek)
Určitě jste si již někdy lámali hlavu jak napsat to které slovo, jak ho správně vyskloňovat či jaké i/y v něm napsat. Já s tím při tvorbě tohoto webu samozřejmě také občas zápasím a tak jsem přivítal spuštění ostré verze internetové jazykové příručky, kterou vypracoval Ústav pro jazyk český AV ČR, v.v.i. Tento internetový produkt je výsledkem dlouhodobé práce jazykové poradny, kterou zaštiťuje oddělení jazykové kultury ÚJČ AV ČR, v. v. i., která odpovídá na jazykové dotazy veřejnosti už více než šedesát let. Tato služba českému národu je zcela zdarma, a tak tvůrcům patří veliký dík...

INTERNETOVÁ JAZYKOVÁ PŘÍRUČKA AV ČR, V.V.I.

no smokingO zákazu kouření v restauracích se vedou bouřlivé debaty a mám pocit, že ještě dlouho budou. Pokud vám však chybí (stejně jako mně) možnost zajít si do restaurace na oběd či jen tak na kus řeči bez toho, aby poté člověk páchl jako neumytý popelník, máte možnost si tu "svou" nekuřáckou hospodu najít na nově vznikajícím serveru http://nekuracke-restaurace.cz/. Databáze zatím... (celé)
Na serveru http://www.bankovnipoplatky.com/ můžete do 31.1. 2009 hlasovat v již 4. ročníku ankety „o nejabsurdnější bankovní poplatek“. Anketa se uskuteční nejen v České republice, ale i na Slovensku. V 1. ročníku návštěvníci webu zcela suverénně zvolili za vítěze poplatek za příchozí platbu. Ve 2. ročníku pak zvítězil poplatek za výběr z bankomatu vlastní banky. Loni to byl poplatek za vedení běžného účtu. Pro 4. ročník ankety nebyli zařazeni vítězové předchozích tří ročníků, aby měly šanci vyhrát i jiné absurdní poplatky... (celé)
HomebrewingMožná se vám bude zdát, že se na náš web článek o pivu příliš nehodí - ovšem mně k němu přivedl jeden náš volarský spoluobčan, který se právě "homebrewingem" - tedy domácí výrobou piva - aktivně zabývá. Navíc pivo přeci není jen synonymem pro zakouřenou hospodu a kalné oči nestřídmých konzumentů - ale je to nápoj, který lidstvo provází již staletí a ve své skutečné a "domácí" podobě se jedná o zajímavý a částečně i zdravý nápoj... (zobrazit celé)
1
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one