Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Činnosti nestátních neziskových organizací pomůže asociace

anno jčV letošním roce byla založena Asociace nestátních neziskových organizací Jihočeského kraje (ANNO JČK). Cílem asociace je zejména napomáhat rozvoji občanské společnosti, a společnému postupu při jednání s orgány státní správy i místní samosprávy, legislativními orgány a zástupci politických stran. Asociace také nabízí koordinaci společných zájmů v oblasti finanční, legislativní i informační a napomáhá prohloubaní vzájemné informovanosti mezi členy Asociace a koordinuje jejich aktivity. Asociace si klade za cíl vybudovat informační a poradenský servis pro nestátní neziskové organizace působící v Jihočeském kraji a jejich společnou prezentaci vůči veřejnosti a podnikatelskému sektoru...(celý článek)
Regionální zastoupení ANNO fungují už prakticky ve všech krajích. Některé krajské organizace mají podepsané smlouvy o partnerství s Krajským úřadem. Zástupci jihočeské ANNO již zahájili jednání s hejtmanem Mgr. Jiřím Zimolou a také Odborem pro regionální rozvoj. Všechny strany se shodly na potřebě takovéto organizace. Vztah Jihočeského kraje a ANNO JČK bude tedy zpečetěn podepsáním Memoranda o spolupráci.

Více informací získají zájemci o členství v Asociaci nestátních neziskových organizací Jihočeského kraje na adrese http://www.annojck.cz/, kde naleznou také podklady k registraci v ANNO JčK.

Předsedou této nové organizace se stal Zdeněk Krejsa z volarského občanského sdružení KreBul...

06.11.2010 12:53:40
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one