Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

Relaxujte...

fair trade.jpg
e-čajovnička...Stále se chystám, jak do této části našich stránek budu psát uvolněné článečky plné vůně čaje, kávy a dobrého tabáku - ovšem realita je krutě jiná... Vždy se najde něco "důležitějšího" a tak čajová konvička plná mých "neuvěřitelně skvělých" nápadů je jaksi dlouhodobě vyschlá... A tak alespoň nabízím své doporučení na stránky, kde si o čaji můžete počíst vskutku kultivovaně a vkusně. Jedna z takových je například :

 E-ČAJOVNA

Zápis z ustanovující schůze Přátel čaje, driftu a vůbec...aneb čajujte svobodně a driftujte pohodlně... Dvacátý osmý říjen jistého dávného roku se stává slavnostním nejen pro naši vlast, nýbrž i pro přátele čaje, driftu a vůbec!

Tento den oslav zakládání a počátků zdá se vhodným k zformování čehosi, co se objevilo, co funguje a čemu bychom rádi dali jakýsi punc oficiality. Není k tomu třeba psát ústavy, zákony či rozdělovat funkce. Chceme jen vložit do okrasné, dokonale symetrické bedýnky věci naprosto neuspořádatelné, chaotické a neuchopitelné, neb nelze spoutat pocity, emoce a ideály. Ale protože právě o toto se snaží lidstvo od nepaměti, a protože tento den slaví jeden takový pokus, i my se přidáváme a pokusíme se stvořit nestvořitelné... (přečíst celý článek)
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one