Brixovy Dvory 194, 384 51 Volary IČO: 60097540

InterLokál 2006 – vlak hrůzy…

il 2006Vlak hrůzy, jak znělo téma Silvestra 2006, přinesl neuvěřitelnou smršť hrůz, kostýmů a masek všeho druhu. Excelovaly dámy z vimperského souboru Bouček v rolích Zubaté s kosou, Medúzy a filmové vražedkyně Fany Štubové. Právě její okřídlené „Zavři voči, brouku!“ se neslo vlakem nejčastěji.

Dění kolem vlaku a výstup na vrchol Boubína doprovázeli nej(h)různější upíři, strašidla, démoni, oběšenci, Adamsova rodina, egyptská mumie, vymítači duchů, jeden čtyřicetiletý Harry Potter, několik ježibab, duo hodného ďábla a šíleného kazatele, dále Strach z Temelína, umrlci, úchylný exhibicionista, noční můry a rovněž nemálo těch, jejichž děsivé masky nešlo ani pojmenovat. Doufám jen v to, že ti, které jsem ve výčtu opomněl, mě nebudou chodit strašit. Krásní hezcí lidé, kteří do vlaku nastoupili patrně omylem, byli decentně zohaveni, aby zapadli do davu a nemuseli být z přepravy vyloučeni.

Tradiční vlaková pošta přinesla několik novinek včetna další pohlednice Kubovy Huti. Dobyvatelům Boubína se dostalo nejen pamětního glejtu, ale i dvou vrcholových razítek.

Pojízdné obludárium posléze vyjedlo a vysálo restaurační vagón do poslední kapky. Přesto se nikdo neopil, neboť upírstvo konzumovalo čaj s krví nanejvýš spořádaně dle poučky Protřepat, nemíchat!

Sněhuprosté svahy pak přilákaly ke kolejím i ty, jimž byly tentokráte lyže nanic a kteří tak s povděkem přivítali recesistickou akci, jejíž obliba rok od roku stoupá. Vždyť vlak hrůzy opět překonal rekord, když přepravil 1 700 cestujících.

.
29.11.2012 21:35:11
U Nás Volary
Webmaster © 2007 - 2020 Petr Čmerda - studio Drift(e)Books (driftbooks.eu)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one